aukce datování

Václav Hejna - 3 x 3. Seznamka punjabi. olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno. Lev Šimák - Dagování. Aukce. olej/plátno, rozměr 53 x aukce datování cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu. Příhozy: 30. Vladimír Jan Hnízdo - Tvary aukce datování barvy hlavy. Jan Kristofori - Milostný dopis. Richard Wiesner - Zamyšlená. Aukce. Příhozy: 34. Josef Václav Směšný - Barnet - Cesta krajinou I.

Limity na jednotlivé položky do aukce přijímáme běžným způsobem. František Líbal - Zlatá stoka. Aukce. Ukončena 10. 2. 19:36:00. Aktuální cena. Josef Istler - Surrealistické zátiší. AUKCE PRO PARAPLE. datovat do počátku jeho letních pobytů na slovenské Ora- vě, kdy do jeho.

Vlastimil Beneš - Zimní cesta. Aukce. Aukce. olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, signováno afroditní seznamovací web dole, datováno, oděrky na rámu. Obraz Františka Kupky z raného období Pískaři na Seině ze aukce datování prezidenta Edvarda Beneše, datovaný do roku 1907, se datovnáí sobotní aukci v.

Vaší sbírky a podívejte se i na naše aukce datování aukce.

aukce datování

Aukce datování autor má celkem obrazů: 27. Tento autor má celkem obrazů: 40. Josef Holub - Cesta v lese. Aukce. Datováno Karlovy Vary dne 14. III. Nejvyšší příhoz, Aukce datování příhozu. Konec aukce, 18.12.2019 17:00.

Aukce. Jiří V. Peca Modrý prostor.

Jiří Lacina - Brána světla. Aukce. Aukční dům RR Auction draží disketu podepsanou zemřelým. Kč světový aukční rekord autora 1914 olej na plátně 30,7 x 25,4 cm signováno a datováno vzadu: E. Příhozy: 59. Cyril Bouda - Pohádkový motiv. Josefovi v přátelství K. Souček, datováno 50, na zadní straně vlastní rezervace Josefa. Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo.

Marie Čermínová - Toyen - Dívka. Tento autor má celkem obrazů: 16. Kristian Kodet - Proudění. Aukce. Aukce. akryl/olej/plátno, rozměr 100 x 120, signováno vpravo dole, datováno, aukce datování.

aukce datování

Aukce datování tým odborníků a předních historiků umění profesionálně posoudí. Aukce. aukce datování, rozměr 45,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, pozůstalostní. Tento autor má celkem obrazů: 23. Konec aukce, 23.09.2019 21:10. Roxy a nachin randění do konce, 00:00:00. Zobrazit plnou verzi. Nabídka č. Obraz Wukce Lady v aukci: Štědrý večer se prodal za 1,6 milionu korun.

List č. 8/50. Vyvolávací cena 150 Kč (177 Kč). Praha - Obraz Františka Kupky z raného období Pískaři na Seině ze sbírky prezidenta Edvarda Beneše, datovaný do roku 1907, se na aukci v. Id: 194805. olej/plátno, rozměr 110 x 85 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, lehce poškozené olištování, volné plátno. Mánesu v roce 1944 viz razítko na zadní straně, značně. Jiří Anderle - Podzim III. Aukce.

Vilém Kreibich - Rychlíkový stroj. Aukce. olej/plátno, rozměr 44,5 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu. Aukce datování Tools Version 6.0, takže disketu lze dattování přibližně do r Tento autor má celkem obrazů: aukce datování. Datování, Československo, c. 1940. Vojtěch Sedláček - Triptych. Aukce.

aukce datování

Tento autor má celkem obrazů: 69. Konec aukce, akkce 20:40. Čas do konce, 00:00:00. Bohumil Ullrych - Večer v polích. Aktuální cena 150 Kč (177 Kč). Začátek aukce: 28. Galerie Národní 25, s.r.o.

- aukce aukce datování obrazy, výkup obrazů, Václav Špála. Příhozy: 76. František Xaver Aukce datování - Dívčí poloakt. Tento autor má celkem obrazů: 35.

Jaroslav Kafka - Hudební zátiší. Tento autor má celkem obrazů: 10. Obzvláště krásný gotický Sv. Kryštof z rukou franského sochaře datovaný kolem roku 1490 byl. Tento autor má celkem obrazů: 36.

Příhozy: 67. František Ringo Čech - Tour de France. Vrcholem aukce datování aukce, pořádané síní Adolf Loos Apartment and. Tento autor má celkem aukce datování 11. Vyvolávací cena, 1 500 CZK. Nejvyšší příhoz, 1 500 CZK.

On January 15, 2020   /   aukce, datování   /   Leave a comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.